| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Frequency | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Force | 600N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Vibration |
| Application | Electronic Products |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |
| Force | 2000N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Auto Parts |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |