| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Max. Speed | 1.8 M/s |
|---|---|
| Moving Coil | 3.5~90kg |
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Application | LED, Battery, Auto Parts |
| Power | AC380V, 3 PHASE 5 LINES (or Customized) |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |