| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 40kva |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Vibration Direction | Horizontal Vertical |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |
| Frequency Range | 3-3000 HZ |
|---|---|
| Rated Speed | 1.8 M / S² |
| Warranty | 1 Year |
| Max Loading | 70KG |
| Type | XYZ |
| Temperature Range | -70℃~150℃ |
|---|---|
| Humidity Range | 20%~98%R.H. |
| Temperature Accuracy | ±0.5℃ |
| Humidity Accuracy | ±2.5% R.H |
| Power Supply | AC220V, 50/60HZ |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |