| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electronics Parts |
| Other Name | Vibration Shaker Table |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Standard | MIL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Application | Smartphones , Mobile Phone , Components |
| Usage | Vibration Testing |
| Frequency | 3500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | VERTICAL HORIZONTAL VIBRATION |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |