| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 600kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical AND Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Application | Battery |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Maximum Force | 2,000 N |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Payload Capacity | 50 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Payload Capacity | 50 Kg |
|---|---|
| Frequency Range | 20 Hz To 2,000 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 200 Kg |
| Model | High Frequency Vibration Shaker |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |
| Maximum Velocity | 2.5 M/s |
|---|---|
| Maximum Force | 2,000 N |
| Table Size | 300 Mm X 300 Mm |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |