| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Frequency | 3~3000hz |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical+horizontal |
| Vibration Force | 10KN |
| Displacement | 100mm |
| Software Wave | Sine, Random, Shock, RSTD |