| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Test Standard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601 , MIL-STD-810G |
|---|---|
| Application | Li-ion Battery Modules |
| Power | Electronic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Vibration | 3 Axis |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Speed | 1.8m/s |
| Power | 380v 3 Phase |
| Frequency | 3~2800HZ |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| Displacement | 100 Mm |
| Speed | 1.8 M/s |
| Test Standard | ISTA 3A |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Three Directions |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 300kgf |
|---|---|
| Frequency | 5~3500hz |
| Table Material | Aluminum Alloy |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Application | Battery |