| Function | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Max Armature Size | 450mm |
| Acceleration | 100 G |
| Max Payload | 300kg |
| Application | LED, Auto Parts, Battery |
| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| Function | Sinusoidal Vibration Test |
|---|---|
| Application | Auto Parts |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Test Standard | ISO 16750-3 |
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | China |
| Power | 380V, 3 Phases |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 2000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery Pack |
| Frequency | 3~2500hz |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |