| Slip Table | 600*600mm |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Vibration Force | 6KN |
| Test Standard | IEC62133 |
| Vibration Mode | Sine Sweep Random |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Application | LED, Package, Battery |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Usage | Vibration Test |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Slip Table | 600*600mm |
|---|---|
| Vibration Direction | Z Axis |
| Vibration Force | 6KN |
| Test Standard | IEC62133 |
| Shock Test | Half - Sine, Trapezoidal, Saw Tooth Wave |
| Internal Dimension | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| External Dimension | W1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 Liters |
| Saline Test | NSS ACSS |
| Spray Volume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h |