| Power | Electronic |
|---|---|
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal |
| Application | Electrical Appliances |
| Other Name | Vibration Shaker |
| Test | Sine, Random, Shock |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Controller | Venzo-820 |
| Application | LED, Auto Parts |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Speed | 1.8m/s |
| Power | 380v 3 Phase |
| Frequency | 3~2800HZ |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -40~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 100mm |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |