| Standard | Mil-std 810G |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| Application | Electromechanical Products |
| Frequency Range | 2~2500HZ |
| Random Force | 30KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Max. Load | 450kg |
| Frequency | 5~2800hz |
| Displacement | 51mm |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Application | Battery |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Vibration Mode | Sine Random |
| Displacement | 25~100mm |
| Diameter Of Moving Coil | 150~870mm |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Meet Standard | ISTA |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Test Standard | Iec 60068 Standard |
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 80mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Triaxial |
| Acceleration | 100g |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Displacement | Sine And Random Large Displacement |