| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 80mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Frequency Range | 5Hz To 3500Hz |
|---|---|
| Max. Acceleration | 1000m/s2 |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Impact Displacement | 25mm |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Type | High Frequency |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Package |
| Price | Affordable |
| Function | Sinusoidal Vibration |
|---|---|
| Table Size | Customized |
| Standard | ISO 16750 |
| Application | Electrical Vehicle Battery Pack |
| Test | Sine And Random |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 10000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | ISTA |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | Ista 2a 3a |
| Frequency | 3~3500hz |
| Random Force | 30KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal Vibration |
| Control Method | Digital Amplifier Control |
| Application | Laboratory |
| Vibration Table Size | Can Be Customized |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Force | 2000N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Auto Parts |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |