| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery Pack |
| Frequency | 3~2500hz |
| Certificate | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Standard | ISO 16750 |
| Max Armature Size | 450mm |
|---|---|
| Test Standard | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Max Table Size | 1500*1500mm |
| Function | Sine, Random, Shock |
| Model | ES Series |
| Control System | Digital Control |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Dimension | 500 Mm X 500 Mm X 500 Mm |
| Frequency Range | 10 Hz - 2000 Hz |
| Material | Aluminum Alloy |
| Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Test Standard | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Type | Vibration Table |
| Material | Steel |
| Voltage | 380V/50Hz |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Type | High Frequency |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Package |
| Price | Affordable |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Function | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Max Armature Acceleration | 100 G |
| Max Payload | 300kg |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Test Standard | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |