| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Application | Automotive Industry |
| Input | 1 Channel |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | Ista 2a 3a |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency Range | 5 Hz To 3000Hz |
| Impact Displacement | 51mm |
| Moving Coil Weight | 14kg |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Direction | Vertical |
|---|---|
| Acceleration | 100g |
| Moving Coil Weight | 3.5kg |
| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
| Usage | High Frequency Vibration Test |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Standard | IEC60068-2-27 |
| Application | Auto Part, LED Lighting, Battery |
| Vibration Table | 600*600mm |
| Force | 3000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500hz |
| Displacement | 40mm |
| Max. Load | 100kg |
| Vibration Direction | 3-Axis |
| Sine Force | 50000N |
|---|---|
| Speed | 2.0m/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 1~3500HZ |
| Loading | 750kg |
| Sine Force | 50000N |
|---|---|
| Speed | 2.0m/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 1~3500HZ |
| Loading | 750kg |
| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
|---|---|
| Displacement | 100mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |