| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Meet Standard | ASTM D999-01 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |