| Meet Standard | Jis D1601 |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Application | Automobile Parts |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Meet Standard | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Application | Automobile Parts |
| Vibration | 3 Axis |
| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Usage | Simulation Vibration Testing |
| Vibration Direction | X Y Z |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Moving Coil | 6.5kg |