| Accuracy | 0.05 |
|---|---|
| Power | 7KW, AC380V 220V |
| Protection Class | IP66 |
| Voltage | 380 V |
| Low Temperature | -40℃ |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Direction | Xyz Axis |
|---|---|
| Vibration Wave | Random Sine |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 800*800mm |
| Application | Electronics Parts |
| SINE FORCE | 10000N |
|---|---|
| POWER | Electronic |
| Vibration Direction | Horizontal Vibration |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Triaxial |
| Acceleration | 100g |
| RESISTANCE SHOCK | Shock Isolation Device |
| Displacement | Sine And Random Large Displacement |