| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Standard | MIL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Application | Smartphones , Mobile Phone , Components |
| Usage | Vibration Testing |
| Frequency | 3500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 250kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| SINE FORCE | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |