| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | VERTICAL HORIZONTAL VIBRATION |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Vibration Method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| Application | Electrical Parts |
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Max. Speed | 1.8m/s |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3-3000hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electronics Parts |
| Other Name | Vibration Shaker Table |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |