| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Frequency Range(HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Rated Acceleration (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Rated Sine Force | 1000~350000 |
| Max Loading | 70~4500kg |
| Moving Coil | 2.5~300kg |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Vibration Direction | XYZ Three Axis |
| Frequency | 5~3500 Hz |
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |