| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Power | Electronic |
|---|---|
| VIBRATION Force | 6000N |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Platform | 600*600mm |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Rated Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Rated Random Force | 20000N |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Max. Acceleration | 100g |
| Rated Speed | 2.0m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
|---|---|
| Vibration Force | 20KN |
| Control Method | Computer Control |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |