| Maximum Displacement | 2.5 Mm |
|---|---|
| Power Supply | 220 VAC, 50/60 Hz |
| Weight | 200 Kg |
| Maximum Acceleration | 50 G |
| Maximum Velocity | 2.5 M/s |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | Packaging |
| Sine Force | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 600kg |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Cooling Method | Air Cooling |
|---|---|
| Standard | UL 1642 |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Battery, Auto Parts |
| Vibration Force | 30000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical +horizontal Vibration |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Application | Battery Package |
| Meet Standard | IEC 62133 |
| Slip Table | 600*600mm |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Vibration Force | 6KN |
| Test Standard | IEC62133 |
| Vibration Mode | Sine Sweep Random |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Max. Acceleration | 100g |
| Test Standard | IEC62133 |
| Vibration Direction | Horizontal And Vertical Vibration |
| Max. Dispacement | 51 Mm |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |