| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| Frequency | 3-3000hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Test Standard | EN 60068-2-6 Standard |
|---|---|
| Application | Lithium Battery |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Certificate | ISO 9001:2015 |
| Function | Sinusoidal Vibration Test |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Power | 380v 3 Phase |
| Vibration Force | 10000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | ISTA |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |