| SINE Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical |
| Speed | 1.6m/s |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Controller | Venzo-820 |
| Application | LED, Auto Parts |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Test Zone | 216L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+180degree |
| Humidity Range | 10~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Maximum Displacement | 2.5 Mm |
|---|---|
| Power Supply | 220 VAC, 50/60 Hz |
| Weight | 200 Kg |
| Maximum Acceleration | 50 G |
| Maximum Velocity | 2.5 M/s |
| Test Zone | 1000L |
|---|---|
| Temperature Range | -40~+150degree |
| Humidity Range | 20~98% |
| Skaker | Vibration Shaker |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Max Armature Acceleration | 100 G |
|---|---|
| Model | ES Series |
| Frequency Range | 3 Hz - 2,000 Hz |
| Displacement | 51mm |
| Max Payload | 300kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |