| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Laboratory |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Laboratory |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 5~3500hz |
| Application | LED, Auto Parts, Packaging |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | China |
| Power | 380V, 3 Phases |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration | Vertical Vibration |
| Table Size | 600X600mm |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 5-3000 Hz |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration | Vertical Vibration |
| Table Size | 600X600mm |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 5-3000 Hz |
| Sine Force | 40KN |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 85mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery |
| Frequency | 3~3500hz |