| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Weight Of Moving Coil | 14kg |
|---|---|
| Shaking Force | 1000kgf(10000N) |
| Maximum Load | 270kg |
| Mode | Sine, Random, Shock,Resonance Search And Stay |
| Maximum Acceleration | 100 G |
| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electronics Parts |
| Other Name | Vibration Shaker Table |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Table Size | Customized |
|---|---|
| Max Load | 100kg |
| Power | 750W |
| Voltage | 380V/50Hz |
| Test Standard | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Frequency Range | 3-3500 Hz |
|---|---|
| Collor | Blue |
| Power | 750W |
| Test Standard | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Material | Steel |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3-3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Vibration Method | Sine & Random Vibration |
|---|---|
| Rated Sine Force | 20000N |
| Rated Random Force | 20000N |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Max. Acceleration | 100g |