| Vibration | 3 Axis |
|---|---|
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Max Load | 450Kg |
| Application | Battery |
| Application | Motorcycle Batteries |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Shaker Force | 3KN |
| Standard | IEC 60095-7 |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Vibration Force | 3KN |
|---|---|
| VIBRATION DIRECTION | Vertical And Horizontal |
| Application | Automotive Switches |
| Usage | High Frequency Vibration Test |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Maximum Velocity | 2.5 M/s |
|---|---|
| Maximum Force | 2,000 N |
| Table Size | 300 Mm X 300 Mm |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Warranty | 1 Year |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |