| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Random Force | 3000N |
|---|---|
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Displacement | 25mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | China |
| Power | 380V, 3 Phases |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Application | Motorcycle Batteries |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Shaker Force | 3KN |
| Standard | IEC 60095-7 |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | Battery |