| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Function | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Max Armature Size | 450mm |
| Acceleration | 100 G |
| Max Payload | 300kg |
| Application | LED, Auto Parts, Battery |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Power | Electronic |
|---|---|
| VIBRATION Force | 6000N |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Platform | 600*600mm |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Control System | Digital Control |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Dimension | 500 Mm X 500 Mm X 500 Mm |
| Frequency Range | 10 Hz - 2000 Hz |
| Material | Aluminum Alloy |