| Frequency | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Acceleration | 100g |
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Application | Mobile Phone And Li-ion Battery |
| Speed | 1.6m/s |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Application | Automotive Industry |
| Input | 1 Channel |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Application | R&D Laboratory |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Application | Materila, Automobile Parts, Packing, House Hold Products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support,Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Applicable Industries | Military Industry, Civil, Electronic Appliances, Automotive, Spare Parts, Electronics, Aviation |
| Test Zone | 1500L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+180degree |
| Vibration Shaker | 3KN~100KN According To Needs |
| Power | 380v |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~2700hz |
| Vibration Force | 30000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical +horizontal Vibration |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Application | Battery Package |
| Meet Standard | IEC 62133 |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery |
| Test Standard | IEC 60068-2-64 |
| Acceleration | 100g |
| Test | Shock |