| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery |
| Test Standard | IEC 60068-2-64 |
| Acceleration | 100g |
| Test | Shock |
| Test Standard | EN 60068-2-6 Standard |
|---|---|
| Application | R&D Laboratory |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | AC380V |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2800HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Shock Force | 12000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Standard | UN 38.3 IEC 62133 |
| Application | Battery |
| Displacement | 25mm |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~2800HZ |
| Loading | 500kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |