| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
|---|---|
| Displacement | 100mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Frequency Range | 3hz To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Directly | X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| Application | Automotive Parts |
| Max. Frequency | 2800hz |
| Max.acceleration | 100g |
| Displacement | 75mm |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |