| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | China |
| Power | 380V, 3 Phases |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Max Speed | 1.6m/s |
|---|---|
| Moving Coil Weight | 3.5 Kg |
| Cooling Fan Power | 3kw |
| Power Supply | AC380V |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 40kva |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Vibration Direction | Horizontal Vertical |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 100mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |