| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical+horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power | 380V 3 Phase 5 Wire |
| Frequency Range (hz) | 3~3500 |
| Rated Speed (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperature Range | -70c To 150c |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Accuracy | 0.1 |
|---|---|
| Power | 40kva |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Vibration Direction | Horizontal Vertical |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |