| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Test Standard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601 , MIL-STD-810G |
|---|---|
| Application | Li-ion Battery Modules |
| Power | Electronic |
| Vibration Direction | X,Y,Z Three-axis |
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Wave | Sine |
|---|---|
| Application | Package |
| Acceleration | 100g |
| Displacement | 25mm |
| Controller | VENZO |
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
|---|---|
| Vibration Direction | X,Y,Z Axis |
| Acceleration | 1 Pc |
| Input | 1 Channel |
| Application | Automotive Industry |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Meet Standard | ISTA |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |