| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Factory | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical + Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Moving Coil Size | Dia. 240mm |
| Displacement | 51mm |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Power | Electronic |
| Test Standard | Iec 68-2-6 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | Customized |