| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3000HZ |
| Loading | 270 Kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Electrical Appliances |
| Frequency | 3~3500hz |
| Meet Standard | Jis D1601 |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Application | Automobile Parts |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Factory | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |