| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Displacement | 25mm |
| Max. Acceleration | 100g |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| Frequency | 5~3000hz |
| Application | LED, Package, Battery |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Usage | Vibration Test |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 75mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Max. Speed | 1.6m/s |
|---|---|
| Moving Coil Weight | 3.5 Kg |
| Cooling Fan Power | 3kw |
| Rated Sine Force | 3000 N |
| Rated Random Force | 3000 N |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery |
| Test Standard | IEC 60068-2-64 |
| Acceleration | 100g |
| Test | Shock |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |