| Vibration Force | 3000N |
|---|---|
| Cooling Method | Air Cooling |
| Frequency Range | 3-3500hz |
| Displaccement | 40 Mm |
| Max. Speed | 1.6m/s |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Force | 2000N |
|---|---|
| Vibraton Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Application | Auto Parts |
| Moving Coil | 6.5kg |
| Acceleration | 100g |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Laboratory |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 180kg |
| Sine Force | 40KN |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Rated Random | 10000N |
|---|---|
| Rated Acceleration | 1000M/S2 |
| Displacement | 51MM |
| Vibration Table | W800*D800mm |
| Moving Coil | 14Kg |
| Weight | Customized |
|---|---|
| Test Frequency Range | 0.1-3000 Hz |
| Data Analysis | Time, Frequency, Modal |
| Dimension | Customized |
| Safety System | Emergency Stop, Overload Protection |