| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z Vibration |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Vibration Mode | Sine Random |
| Displacement | 25~100mm |
| Diameter Of Moving Coil | 150~870mm |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 20KN |
|---|---|
| VIBRATION DIRECTION | Horizontal Vibration |
| Application | Automotive |
| Usage | High Frequency Vibration Test |
| Test Standard | MIL STD 810G |