| Power | Electronic |
|---|---|
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Force | 6KN |
|---|---|
| Standard | JIS D1601 Standard |
| Type | Electromagnetic |
| Frequency | 3~3500hz |
| Application | Battery |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Direction | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine And Random |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 600*600mm |
| Application | LED, Auto Parts |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Force | 3KN |
|---|---|
| VIBRATION DIRECTION | Vertical And Horizontal |
| Application | Automotive Switches |
| Usage | High Frequency Vibration Test |
| Test Standard | MIL STD 810G |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |