| Power | Electronic |
|---|---|
| VIBRATION Force | 6000N |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| Platform | 600*600mm |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimension | 730*550*650mm L*W*H Or Customized |
| Table Size | 300*300mm |
| Application | Auto Parts |
| Power | AC380V,3 Phase 5 Lines |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Three Directions |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Application | Package |
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Test Standard | Ista 2a 3a |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Standard | IEC60068-2-27 |
| Application | Auto Part, LED Lighting, Battery |
| Vibration Table | 600*600mm |