| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Direction | Xyz Axis |
|---|---|
| Vibration Wave | Random Sine |
| Displacement | 51mm |
| Table Size | 800*800mm |
| Application | Electronics Parts |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 250kg |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
|---|---|
| Displacement | 100mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 1.8 M/s |
| Displacement | 65mm |
| Frequency | 3~3500HZ |
| Loading | 500kg |
| Meet Standard | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Application | Automobile Parts |
| Vibration | 3 Axis |
| Certificate | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Vibration | 3 Axis |
| Vibration Force | Customized |
| Table Size | Customized |
| Standard | ISO 16750 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Battery Pack |
| Frequency | 3~2500hz |