| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Table Size | Customized |
| Standard | ISO 16750 |
| Application | Electrical Vehicle Battery |
| Test | Sine And Random |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Shock Force | 1200N |
|---|---|
| Vibration Direction | Veritical Horizontal Vibration Test |
| Standard | ISTA Standard |
| Application | Packaging |
| Displacement | 25mm |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| Frequency | 5-3000hz |
| Acceleration | 1000m/s2 |
| Vibration Direction | Vertical & Horizontal |
| Standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| Application | Automotive Parts |
| Max. Frequency | 2800hz |
| Max.acceleration | 100g |
| Displacement | 75mm |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Vibration Wave | Sine, Random, Shock |
| Vibration Directions | Three Directions Free Vibration |
| Acceleration Sensor | 1 Pc |
| Input Channel | 1 Channel |