| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Rated Random | 10000N |
|---|---|
| Rated Acceleration | 1000M/S2 |
| Displacement | 51MM |
| Vibration Table | W800*D800mm |
| Moving Coil | 14Kg |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Packaging |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Vertical Expander | 500*500mm |
| Horizontal Slip Table | 500*500mm |
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Acceleration | 100g |
| Product Name | Vibration Shaker Table |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| Frequency | 3hz To 2000 Hz |
| Table Size | Customized |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |