| Internal Dimension | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| External Dimension | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Low Temperature | -40℃ |
| High Temperature | 150℃ To 200℃ |
| Humidity Range | 20%~98% R.H. |
| Temperature Range | -70°C~150°C |
|---|---|
| Humidity Range | 20%~98% R.H. |
| Internal Dimension | W1000*H1000*D800mm |
| Volume | 800L |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Frequency Range | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Rated Speed | 1.2 M / S² |
| Warranty | 1 Year |
| Max Loading | 70KG |
| Type | Vertical &x,y,z |
| Frequency Range | 3-3000 HZ |
|---|---|
| Rated Speed | 1.8 M / S² |
| Warranty | 1 Year |
| Max Loading | 70KG |
| Type | XYZ |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Vibration Method | Sine & Random Vibration |
|---|---|
| Rated Sine Force | 20000N |
| Rated Random Force | 20000N |
| Frequency Range | 3~3500HZ |
| Max. Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |