| Accuracy | 0.05 |
|---|---|
| Power | 7KW, AC380V 220V |
| Protection Class | IP66 |
| Voltage | 380 V |
| Low Temperature | -40℃ |
| Operation Temperature | 0-50℃ |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Weight | 450KG |
| Display | LCD |
| Software | Windows/Linux |
| Dimension | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Humidity | 10-98%RH |
| Product Name | Other Test Machine |
| Interface | USB/RS232 |
| Power Supply | AC 220V OR 380V( Transformer Is Available) |
|---|---|
| Dimension | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Interface | USB/RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Humidity | 10-98%RH |
| Internal Dimension | W400xH500xD400mm |
|---|---|
| Volume | 80 Liters |
| Temperature Range | -40~150°C |
| Humidity Range | 20%~98%R.H. |
| Temperature Rising Rate | 3.0°C/min |
| Accuracy | 0.1, +/- 0.5°C |
|---|---|
| Power | 4KW |
| Voltage | 220 V |
| Cooling System | Wind Cooling |
| Internal Dimensions | 400X500X400 Mm |
| Accuracy | 0.01 |
|---|---|
| Power | 25KW |
| Protection Class | IP55 |
| Voltage | 380 V |
| Refrigerants | R404A Or Equivalent |
| Internal Dimension | W900xH500xD600mm |
|---|---|
| External Dimension | W1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 Liters |
| Saline Test | NSS ACSS |
| Spray Volume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Internal Dimension | W600xH750xD500(mm) |
| External Dimension | W1200xH1900xD1150(mm) |
| Low Temperature | 0℃ |
| High Temperature | 150℃ |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |