| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| SINE Force | 32000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Speed | 2.0 M/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 500kg |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Vibration Frequency | High Frequency |
| Controller | Venzo |
| Price | Affordable |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal |
| Application | Laboratory |
| Frequency | 3~3500hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Vibration Direction | Vertical |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3500hz |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Test Zone | 1500L |
|---|---|
| Temperature Range | -70~+180degree |
| Vibration Shaker | 3KN~100KN According To Needs |
| Power | 380v |
| Vibration Mode | Sine, Random, Shock |