| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical AND Horizontal |
| Acceleration | 100g |
| Frequency | 3~3000hz |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 6000N |
|---|---|
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Acceleration | 100g |
| Frequency Range | 3~3500Hz |
| Moving Coil Weight | 6.5kg |
| Vibration Force | 20000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration |
| Vibration Mode | Sine Random |
| Displacement | 51 Mm |
| Diameter Of Moving Coil | 320mm |
| Internal Dimension | Customized |
|---|---|
| Application | Laboratory |
| Function | Aging Climate Test |
| Temperature Range | -70~150C |
| Humidity Range | 20%~98%R.H. |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Application | Battery, Auto Parts |
| Test Standard | MIL-STD Standard |
| Acceleration | 100g |
| Test | Sine, Random, Shock |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Frequency | 3~3500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | Vertical Horizontal Vibration |
| Power | 380v 3 Phase |
| Power | 380V, 3 Phases |
|---|---|
| Frequency Range | 5~3500hz |
| Test Standard | MIL-STD-202 Method 213 |
| Vibration | Vertical And Horizontal |
| Table Size | 600X600mm |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Acceleration | 100g |
| Vibration Direction | 3 Axis |
| Operation Method | Amplifier |
| Frequency | 5~3500hz |
| Sine Force | 3000N To 200000N |
|---|---|
| Vibration Direction | Vertical Vibration Or X,y,z |
| Speed | 1.8m/s |
| Frequency | 3~3500hz |
| Acceleration | 100g |