| Test Standard | EN 60068-2-6 Standard |
|---|---|
| Application | R&D Laboratory |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Packing Material | Poly Wood Case |
| Vibration | 3 Axis |
| SINE Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3 To 2500hz |
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm Or Customized |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Frequency | 3~2500HZ |
| Speed | 1.8m/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Power | 380v 3 Phase |
| Sine Force | 20000N |
|---|---|
| Speed | 1.8m/s |
| Displacement | 51mm |
| Frequency | 3~2000HZ |
| Loading | 300kg |
| Vibration Force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 3~2800 Hz |
| Speed | 1.8 M/s |
| Vibration Direction | XYZ Axis |
| Acceleration | 100g |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Vibration Force | 6KN |
|---|---|
| Frequency | 5-3500hz |
| Displacement | 51mm |
| Vibration Direction | Vertical And Horizontal |
| Test Standard | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power | 380V 3 Phase 5 Wire |
| Frequency Range (hz) | 3~3500 |
| Rated Speed (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperature Range | -70c To 150c |
| Vibration Force | 10KN |
|---|---|
| Displacement | 51mm |
| Speed | 1.8m/s |
| Max Load | 270kg |
| Application | Carton Box |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Speed | 1.6m/s |
| Displacement | 25mm |
| Frequency | 3~3500hz |
| Vibration Direction | Vertical Or X,y,z |